تبلیغات
سایت استخدام در شرکتهای ایرانی - شرایط لازم برای استخدام معلمان حق التدریس با اولویت در دوره ابتدایی اعلام شد

سایت استخدام در شرکتهای ایرانی

رئیس مركز آموزش نیروی انسانی، آمار و فناوری وزارت آموزش و پرورش:

به دنبال اجرایی نمودن قانون تعیین تكلیف استخدام معلمان حق‌التدریس و آموزشیاران نهضت سوادآموزی در وزارت آموزش و پرورش، شرایط لازم برای استخدام این افراد اعلام شد.


به گزارش مركز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، اسدا... اسدی گرمارودی، رئیس مركز آموزش نیروی انسانی، آمار و فناوری وزارت آموزش و پرورش ضمن اعلام مطلب فوق، شرایط لازم استخدام این افراد را به شرح زیر اعلام كرد:

1- معلمان حق‌التدریس كد دار با مدرك كارشناسی و بالاتر با حداقل 4 سال سابقه تدریس مستمر، شاغل بودن تا پایان سال تحصیلی 1388-1387 و داشتن میانگین حداقل 12 ساعت تدریس در هفته در چهار سال گذشته.

2- معلمان حق‌التدریس كد دار با مدرك كاردانی و حداقل 5 سال سابقه تدریس مستمر، شاغل بودن تا پایان سال تحصیلی 1388-1387 و داشتن میانگین حداقل 12 ساعت تدریس در هفته در پنج سال گذشته.

3- معلمان حق‌التدریس كد دار با مدرك دیپلم (اولویت با معلمان كوچ‌رو و مناطق محروم است) با حداقل 7 سال سابقه تدریس مستمر، شاغل بودن تا پایان سال تحصیلی 1388-1387 و داشتن میانگین حداقل 24 ساعت تدریس در هفته در هفت سال گذشته.

4- آموزشیاران نهضت سوادآموزی كه بعد از تاریخ 8/8/1380 در نهضت سوادآموزی دارای بیش از 60 ماه سابقه خدمت باشند به شرط شاغل بودن در نهضت سوادآموزی و داشتن حداقل مدرك كاردانی با اولویت رشته‌های مرتبط و مدرك تحصیلی بالاتر و سنوات خدمت در صورت داشتن مدرك كارشناسی و بالاتر

شایان ذكر است در اجرای قانون فوق، وزارت آموزش و پرورش از بین واجدین شرایط بر حسب بالاترین سنوات خدمت و میانگین تدریس هفتگی، 26000 نفر (400 نفر شاغلین كانون پرورش فكری كودكان و نوجوانان ، 3000 نفر آموزشیار نهضت سوادآموزی و 22600 نفر از معلمان حق‌التدریس كددار) را صرفاً برای خدمت در دوره ابتدایی به استخدام درمی‌آورد.

به همین منظور حسب دستور وزیر محترم آموزش و پرورش در راستای شفاف سازی و جلوگیری از تضییع حقوق معلمان محترم حق‌التدریس، اسامی تمامی معلمان حق التدریس كد دار واجد شرایط برای انتخاب اولویت‌های استخدامی در سال جاری به تفكیك استان‌، منطقه خدمت و سنوات تدریس در سایت www.medu.ir/meduDocs/tadrisدرج گردیده است (اسامی آموزشیاران واجد شرایط استخدام از طریق نهضت سوادآموزی اعلام می‌گردد.)

افراد ذی‌نفع ضمن دقت در لیست اعلام شده در صورت وجود مشاهده هرگونه مغایرت و اعلام آن در سایت، لازم است مراتب را به صورت مكتوب به امور اداری اداره كل آموزش و پرورش استان مربوطه اطلاع داده و تا حصول نتیجه كار را دنبال نمایند. امور اداری ادارات كل آموزش و پرورش استان‌ها نیز موظفند ضمن رسیدگی سریع به اعتراضات احتمالی به نحوی كه هیچ اعتراضی باقی نماند در اولین فرصت نتایج را در پایگاه اطلاعات آماری وزارت آموزش و پرورش ثبت نمایند.

نویسندگان

اوکسین ادز معتبرترین و بزرگترین سیستم کسب درآمد وبمسترها
  • آخرین پستها

آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :


با عضویت در خبر نامه این وبلاگ هر روز از مهمترین اخبار و آگهی های استخدام اطلاع خواهید یافت

Powered by WebGozar