تبلیغات
سایت استخدام در شرکتهای ایرانی - سایت جمع آوری اطلاعات اقتصادی خانوار

سایت استخدام در شرکتهای ایرانی

دوشنبه 20 اردیبهشت 1389

سایت جمع آوری اطلاعات اقتصادی خانوار

نویسنده: سیامک رضازاده   طبقه بندی: آموزشی، 

براساس اعلام مرکز آمار ایران، دور جدید جمع آوری اطلاعات اقتصادی خانوار از امروز دوشنبه آغاز شد. دور جدید جمع آوری اطلاعات اقتصادی خانوار از امروز دوشنبه (20 اردیبهشت ماه) آغاز شده است. این مرحله صرفا برای خانوارهایی در نظر گرفته شده است که هنگام جمع آوری اطلاعات اقتصادی خانوارها در سال 1387 جاماندند.

دریافت اطلاعات اقتصادی خانوارها صرفا از طریق رایانه امکان پذیر است و خانوارهای جامانده ، از بیستم اردیبهشت تا دهم خرداد ماه فرصت دارند بر اساس جدول زمانی تعیین شده و با توجه به آخرین رقم سمت راست شماره ملی سرپرست خانوار ، به پایگاه اینترنتی طرح جمع اوری اطلاعات اقتصادی خانوارهای کشور به نشانی yaraneh.amar.org.ir مراجعه و پس از درج اطلاعات خود در فرم مخصوص، آن را به این مرکز ارسال کنند.

برای تغییر یا اصلاح اطلاعات اقتصادی خانوارها زمان دیگری در نظر گرفته شده است که متعاقباً اعلام خواهد شد. همچنین برای خانوارهای جامانده ای که رقم سمت راست کد ملی سرپرست خانوار آنان به شماره های 8 و 9 ختم می شود روزهای بیستم تا 22 اردیبهشت (سه روز) در نظر گرفته شده است.
 
خانوارهایی که آخرین رقم سمت راست کد ملی سرپرست خانوار به شماره های 6 و 7 ختم می شود باید روزهای 23 تا 25 اردیبهشت به پایگاه اینترنتی مراجعه کنند.
 
برای خانوارهایی که شماره ملی سرپرست خانوار جامانده به 4 یا 5 ختم شود ، روزهای 26 تا 28 اردیبهشت در نظر گرفته شده است و انهایی که اخرین رقم سمت راست کد ملی انان شماره های 2 و 3 است باید روزهای 29 تا 31 اردیبهشت به پایگاه اینترنتی اعلام شده مراجعه کنند.
 
خانوارهایی که آخرین رقم سمت راست شماره ملی سرپرست خانوار ارقام صفر و یک است ، برای درج اطلاعات اقتصادی خود در فرم یارانه ای ، روزهای اول تا سوم خرداد به پایگاه اینترنتی این مرکز مراجعه کنند.
 
کسانی که در این مدت های تعیین شده نتوانند وارد شوند و اطلاعات اقتصادی خانوار خود را وارد کنند نباید در نوبت دیگر خانوارهای جامانده وارد شوند و باید در مهلت مجدد اقدام کنند.
 
از چهارم تا دهم خرداد ماه نیز فرصت مجددی برای خانوارهای جامانده ای که به هر علت نتوانستند بر اساس جدول زمانبندی اعلام شده اطلاعات اقتصادی خود را ارائه کنند ، در نظر گرفته شده است.
 
مرکز آمار ایران به خانوارهای جا مانده ای که تمایل به ارائه اطلاعات اقتصادی خود دارند توصیه کرد پیش از درج اطلاعات در پایگاه جمع اوری اطلاعات اقتصادی خانوار کشور از فرمی که در این پایگاه در نظر گرفته شده است کپی یا پرینت بگیرند و به عنوان پیش نویس از ان استفاده کنند و پس از اطمینان از دقت اطلاعات ، ان را خود یا با همکاری افراد مطمئن وارد پایگاه اینترنتی مرکز امار کنند.
 
همچنین در این مرحله ، دریافت اطلاعات اقتصادی خانوارها صرفا از راه اینترنت امکان پذیر است ، ضمن اینکه خانوارهای جامانده می توانند از منزل ، محل کار ، کافی نت ها و دفاتر خدمات مخابراتی و پستی که حتی در روستاهای دور افتاده کشور دایر است وارد پایگاه اینترنتی طرح جمع اوری اطلاعات اقتصادی خانوار شوند و پس از وارد کردن اطلاعات ، ان را به صورت اینترنتی ارسال کنند.
 
البته کسانی که کد رهگیری خود را گم کرده اند یا این کد اشکال دارد نباید در این دوره مراجعه کنند چون برای انها نیز مهلت ویژه ای در نظر گرفته می شود.
 
در عین حال، شهروندانی که نام آنها به عنوان سرپرست یا عضو خانوار هنگام جمع اوری اطلاعات اقتصادی خانوارها در سال 87 به مرکز امار ایران ارائه شده است دیگر نیاز نیست در این مرحله مراجعه کنند.
 
نرم افزار ورود اطلاعات اقتصادی خانوارها به گونه ای تعریف شده است که اگر نام فردی در ان موجود باشد اجازه ثبت نام مجدد را به ان فرد نمی دهد.
 
مرکز آمار ایران یادآورشده است: برای افراد یا خانوارهایی که پیش از این نام نویسی کرده اند اما به دلایلی مانند ازدواج و تولد و نیز تغییرات درامدی اطلاعات انها تغییر کرده است، زمان دیگری در نظر گرفته شده و این افراد در این مرحله نباید به پایگاه جمع آوری اطلاعات اقتصادی خانوار کشور مراجعه کنند.
 
ستادهای استانی برای پاسخگویی به پرسشهای شهروندان در این باره شماره تلفن های ویژه ای را تعیین و اعلام می کنند.

نویسندگان

اوکسین ادز معتبرترین و بزرگترین سیستم کسب درآمد وبمسترها
  • آخرین پستها

آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :


با عضویت در خبر نامه این وبلاگ هر روز از مهمترین اخبار و آگهی های استخدام اطلاع خواهید یافت

Powered by WebGozar